اسفنج 40 کیلویی

چکیده کوتاه مطلب

اسفنج یکی از مواد و متریال های اولیه مبلمان ها می باشد که کاربرد بسیار زیاد و حائز اهمیتی در تولید مبلمان ها دارد که اسفنج 40 کیلویی یکی از بهترین نمونه­های آن است. اسفنج ی کیلویی یا ابر   کیلویی هیچ فرقی با هم نداشته و به این نام­ها شناخته شده اند. مطالب بیشتر در […]

اسفنج یکی از مواد و متریال های اولیه مبلمان ها می باشد که کاربرد بسیار زیاد و حائز اهمیتی در تولید مبلمان ها دارد که اسفنج 40 کیلویی یکی از بهترین نمونه­های آن است. اسفنج ی کیلویی یا ابر   کیلویی هیچ فرقی با هم نداشته و به این نام­ها شناخته شده اند. مطالب بیشتر در رابطه با اسفنج 40 کیلویی را می­توانید در هوم­نت بخوانید.

دانسیته یا وزن اسفنج

اسفنج ها دارای دانسیته ها و ضخامت های مختلفی می باشند که بستگی به موارد استفاده از آن تامین می شوند. اسفنج معمولا از دانسیته ی ۱۵ کیلو تا اسفنج ۴۰ کیلویی تولید می شود. در هر دانسیته، ضخامت­های متفاوتی از اسفنج تولید می­شود زیرا استفاده­هایی که از آن می­شود متفاوت است. برای مثال، در مبلمان­های قابل ارائه در سایت هوم­نت، اسفنج یا ابر که در دسته مبل بکار می­رود با اسفنجی که در نشیمن آن استفاده می­شود از نظر ضخامت باید متفاوت باشند.

قیمت اسفنج

قیمت اسفنج ربط مستقیم به دانسیته آن دارد. قیمت اسفنج 40 کیلویی نیز با اسفنج 30 کیلویی و غیره تفاوت دارد. هوم­نت با همکاری با تولیدکننده اولیه، سعی دارد تا قیمت کالاهای باکیفیت را به حداقل کاهش دهد.

کاربرد اسفنج در صنعت مبل سازی

معمولا از اسفنج های با دانسیته های بالا برای نشیمن مبلمان و اسفنج هایی با دانسیته پایین برای پشتی و دسته مبل استفاده می شود. در محصولات هوم­نت، در تمام نشیمن­ها اسفنج 40 کیلویی استفاده شده است. درواقع اسفنج با دانسیته بالاتر مقاومت بیشتری نیز داشته و ازآنجا که مبل استفاده زیادی در خانه­ها دارد، میبایست از اسفن با دانسیته بالا استفاده شود تا عمر مفید نشیمن مبل بیشتر شود.

مشخصات اسفنج خوب

هر چه بافت اسفنج ریز تر و بهم پیوسته تر باشد اسفنج از کیفیت بهتر و بالاتری برخوردار است. هوم­نت در کنار استفاده از متریال خوب همچون اسفنج 40 کیلویی، آن­ها را نیز تضمین می­کند تا مشتریان بتوانند با خیال راحت از محصولات هوم­نت خرید کنند.

هومنت ارائه­دهنده برندهای برتر مبلمان در ایران

صنعت مبلمان صنعتی است که نیازمند به روز بودن است و میبایست همراه با مد روز، با توجه به سبک­های طراحی مصنوعات آن تولید شود. برندهای برتر در این صنعت، محصولاتی به روز هم از نظر طراحی و هم نظر کیفیت تولید می­کنند. ما در تلاش هستیم تا برندهای برتر مبلمان در ایران را معرفی کنیم و محصولاتشان را به مخاطبان عزیز هوم­نت ارائه دهیم. هوم­نت مرجعی بزرگ از برندهای بزرگ صنعت مبلمان است.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *