اشتباهاتی که برای خرید مبلمان فضای باز باید از آنها اجتناب کنید

چکیده کوتاه مطلب

خرید اولین مبلمان در فضای باز تقریباً به اندازه خرید اولین خانه یا باغ هیجان انگیز است. قبل از عجله برای خرید ، برای انتخاب بهترین مبلمان وقت بگذارید. در اینجا پنج نکته ارائه شده است که قبل از انتخاب بهترین مبلمان برای خانه خود باید بدانید: 1. مبلمان ارزان قیمت ممکن است هزینه بیشتری […]

خرید اولین مبلمان در فضای باز تقریباً به اندازه خرید اولین خانه یا باغ هیجان انگیز است. قبل از عجله برای خرید ، برای انتخاب بهترین مبلمان وقت بگذارید.

در اینجا پنج نکته ارائه شده است که قبل از انتخاب بهترین مبلمان برای خانه خود باید بدانید:

1. مبلمان ارزان قیمت ممکن است هزینه بیشتری برای شما داشته باشند.

 

وقتی برای خرید اینترنتی مبلمان در فضای باز جستجو میکنید ، متوجه می شوید که طیف وسیعی از قیمت ها وجود دارد. دقت کنید که همیشه مبلمان ارزان برای فضای باز، بهترین نیستند.

مبلمان واقعاً ارزان ، سبک و ضعیف هستند. اما نمیتوان این مسئله را روی همه مبلمان های ارزان تعمیم داد. بهترین راه این است که به همه جزئیات توجه کنید.

2. به پایه های مبلمان توجه کنید

 در هنگام خرید مبلمان برای فضای باز، حتما به پایه های آنها توجه کنید. چون ممکن است پایه ها وارد شکاف های بین سنگ فرش محوطه باز شما شود. و هر بار برای استفاده از مبلمان و صندلی ها باید مراقب باشید زمین نخورید.

اگر در حال خرید یک میز ناهارخوری در فضای باز برای یک عرشه چوبی هستید ، پایه های صندلی را در نظر بگیرید و مطمئن شوید وقتی صندلی را بیرون می آورید در شکافی گیر نمی کند.

3.به جنس مبلمان و تناسب آن با فضای خود دقت کنید

برخی از متریال ساخت مبلمان فضای باز از این قبیل هستند: ساج ، اکالیپتوس ، فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم ، آهن فرفورژه ، حصیر ، رزین مصنوعی. هر ماده دارای مزایا و معایبی است که آن را برای آب و هوای خاص و موقعیت های بیرونی ایده آل می کند و ممکن است برای دیگر موقعیت ها مناسب نباشد. به عنوان مثال ، فلزات مختلف را در نظر بگیرید. آلومینیوم سبک است ، به این معنی که برای مناطقی که می توانند بادهای شدید را تجربه کنند مناسب نیست. فولاد ضد زنگ سنگین است و از نگهداری کمی برخوردار است ، اما هنگامی که زیر نور خورشید قرار می گیرد می تواند بسیار داغ شود ، بنابراین اگر قصد دارید آن را در معرض دید قرار دهید ایده آل نیست.

اگر در آب و هوای مرطوب زندگی می کنید باید از خرید مبلمان چوبی صرف نظر کنید. حتی چوب ساج ، یک چوب سخت با دوام و مناسب همه شرایط آب و هوا ، باید هر سال تحت تعمیر قرار گیرد تا در برابر ترک خوردگی و پیچ خوردگی محافظت شود.

حتما به اب وهوای منطقه خود توجه کنید و مطمئن شوید که موادی که انتخاب می کنید با آب و هوای منطقه شما و میزان قرار گرفتن در معرض طبیعت (آیا مبلمان در سایه یا زیر سقف یا زیر نور مستقیم خورشید محافظت می شود؟) مطابقت دارد.

 

4. روزهای بارانی را در نظر بگیرید

 اگر در مناطق پرباران هستید حتما باید به این مسئله توجه جدی داشته باشید. از مبلمان منتسب برای این فضا استفاده کنید. مبلمان پارچه ای و مبلمانی که کوسن های پارچه ای دارند مناسب این فضا نیست چون باعث خرابی یا کپک میشود. میتوانید جعبه هایی را در نظر بگیری و کوسن  ها را هنگام بارندگی در آن ها قرار دهید. خرید روکش بخصوص برای مبلمان چوبی نیز ترفند خیلی خوبی است.

 

5. به رنگ مبلمان دقت کنید

مبلمان رنگ سفید یا رنگ روشن مناسب فضای باز نیست. ممکن است لکه های اجتناب ناپذیری مثل مدفوع پرندگان روی آن بیفتند که پاک کردن آن دشوار خواهد بود.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *