ایده هایی برای تغییر تراس

چکیده کوتاه مطلب

در اینجا نکات و پیشنهاداتی برای استفاده مناسب از فضاهای  تراسِ منزل شما آورده شده است: تراس خوب طراحی شده مانند مکانی آرامش بخش در میان شلوغی شهر است. با مبلمان الهام گرفته از طبیعت ، و نماس جذاب، به این نقطه از خانه تان چهره ای زیبا ببخشید. . ایجاد باغ سبز یک باغ […]

در اینجا نکات و پیشنهاداتی برای استفاده مناسب از فضاهای  تراسِ منزل شما آورده شده است:

تراس خوب طراحی شده مانند مکانی آرامش بخش در میان شلوغی شهر است. با مبلمان الهام گرفته از طبیعت ، و نماس جذاب، به این نقطه از خانه تان چهره ای زیبا ببخشید.

. ایجاد باغ سبز

یک باغ سبز روی تراس ، احساس آرامش  و راحتی را به ارمغان می آورد در حالی که زیبایی خانه شما را افزایش می دهد. به جای پرورش چمن ، که اغلب باعث ایجاد مشکلات مربوط به بار و سقف و مدیریت رطوبت می شود ، سعی کنید باغ مصنوعی را وارد کنید. همچنین میتوانید از باغ های “صخره ای” استفاده کنید، آنها ظاهر تراس را با بکارگیری و ترکیب شن ، سنگ و درختچه ها ، گیاهان و چمن زیبا می کنند. در این تصویر ، طراحی باغ تراس با استفاده از سنگریزه ها و سنگ فرش هایی درهم آمیخته با تکه های سبز برای ایجاد باغی جذاب را مشاهده میکنید. شما می توانید چمن مصنوعی که  نیاز به نگهداری ندارد و مقرون به صرفه است را در برخی قسمت ها بچینید.

. دیوارها را سبز کنید

از ویژگیهای معماری مثل دیوارها، پارکت ها، حصارها و ستون ها به نفع خود برای ایجاد یک منطقه سبز استفاده کنید. میتوانید از بامبوهای غول پیکر استفاده کنید و روی آن را با گیاهان سبز و رنده بپوشانید. میتوانید کف زمین را هم با چمن مصنوعی بپوشانید و روی دیوار را گلدان  نصب کنید.

– حصار کشی

در شهرهای بزرگ ساختمان ها آنچنان به هم نزدیک ساخته میشوند که ریم خصوصی خانه ها معمولا از بین میرود. محصور کردن محدوده تراس با تخته های چوبی و سایر مصالح طبیعی می تواند بدون ایجاد محدودیت ، احساس گرم و دلپذیری به منطقه بدهد. میتوانید از نرده های چوبی استفاده کنید. فضاهای بین نرده ها امکان تهویه طبیعی را فراهم می کند.

آن را به جکوزی تبدیل کنید

تراس را با استفاده از وان آب گرم یا جکوزی به آبگرم تبدیل کنید. میتوانید یک وان کوچک را در گوشه ای از تراس قرار دهید و از حس فوق العاده آن لذت ببرید. کفپوش چوبی اطراف وان به عنوان عرشه ای عمل می کند که می توانید صندلی ساحلی را روی آن قرار دهید یا چند کوسن بیندازید تا اطراف آن بنشینید. اگر در مکانی با رطوبت زیاد یا باران زندگی می کنید ، چوب را با کاشی یا سنگ جایگزین کنید.

یک ننو یا تخت آویزان قرار دهید

اگر یک ننو کوچک در تراس آویزان کنید میتوانید در آن فضا استرات کنید و لذت ببرید.چه چیز میتواند لذت بخش تر از این باشد که روی این تاب ها استراحت کنید و یک بعداز ظهر را با نوشیدنی خنک سپری کنید.

پرگولا بسازید

ساخت پرگولا کمک زیادی به شما میکند.  علاوه بر اینکه فضا را زیبا میکند سایه بان نیز هست. میتوانید سقف آن را با شیشه بپوشانید تا دز روزهای بارانی مبلمان و شما را از خیس شدن دور کند.

– استفاده از خانه پرندگان 

از باز بودن سقف و وجود آسمان بالای تراس نهایت استفاده را کنید و اجازه دهید تاپرندگان به تراس شما بیایند. یک خانه پرنده در تراس قرار دهید و از ساعت ها تماشای پرندگان لذت ببرید.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *