ایده هایی جالب برای گیم روم

چکیده کوتاه مطلب

ایده هایی جالب برای گیم روم در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند یک اتاق بازی سرگرم کننده و جذاب ایجاد کنید. نمای آجری یا سنگی با نمای آجری به اتاق بازی خود احساس منحصر به فردی بدهید. روکش آجر یا سنگ به اتاق شما ظاهر و بافت واقعی میدهد.   […]

ایده هایی جالب برای گیم روم

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند یک اتاق بازی سرگرم کننده و جذاب ایجاد کنید.

نمای آجری یا سنگی

با نمای آجری به اتاق بازی خود احساس منحصر به فردی بدهید. روکش آجر یا سنگ به اتاق شما ظاهر و بافت واقعی میدهد.

 

 

عکس دیواری اضافه کنید

یکی از راه هایی که اتاق بازی شما را درخشان می کند ، آویختن دیوارنگاره است. یک نقاشی دیواری می تواند یک فضای کوچک را بزرگتر نشان دهد یا فضایی ایجاد کند که نشان دهنده نوع بازی هایی است که از انجام آنها لذت می برید. طیف گسترده ای از موضوعات وجود دارد و شما به راحتی می توانید موضوعی را پیدا کنید که مناسب گیم روم شما باشد.

لوله کشی ها یا ستون ها

اگر اتاق بازی شما در زیرزمین است ممکن است این فضا دارای لوله کشی ها و ستون های زیاد باشد. یک ایده خلاقانه این است که از این لوله ها و ستون ها به عنوان دکوراسیون داخلی استفاده کنید و جوری جلوه دهید که انگار انتخاب آنها برای دک.راسیون عمدی بوده است.

 

نورپردازی

برای داشتن ظاهری زیبا و مدرن ، مبلمان را با خطوط تمیز و براق انتخاب کنید و اتاق را با نورپردازی خاص برجسته کنید. با انتخاب های مناسب ، می توانید اتاق بازی خود را به یک عرشه در یک سفینه فضایی تبدیل کنید! برای نوردهی میتوانید از نوارهای LED  استفاده کنید. این انتخاب، فضایی کاملاً مدرن به گیم روم می بخشد و مزیت اضافی آن این است که کمتر باعث ایجاد نور خیره کننده در صفحه نمایش تلویزیون می شود که یک امتیاز بزرگ برای بازی های ویدئویی است.

رنگ دیوار قابل نوشتن

با استفاده از رنگ تخته گچ یا تخته سفید ، دیوار اتاق بازی خود را به سطحی قابل نوشتن تبدیل کنید. این رنگ ها به راحتی بر روی هر سطح صاف اعمال می شوند و به شما و خانواده شما اجازه می دهند پیام ها ، یادداشت ها و نقاشی ها را بنویسید و پاک کنید. از این رنگ در یک اتاق بازی برای یاداشت امتیاز استفاده کنید. دیوار قابل نوشتن راهی ارزان و آسان برای افزودن کمی خلاقیت به اتاق بازی شما است.

 

دوستان را برای بازی دعوت کنید

از میان دستاوردهای فراوانی که انقلاب دیجیتال برای ما به ارمغان آورده است ، ارتباطات محکم تر با دوستان و خانواده است. گیم روم خانوادگی نیز می تواند در این انقلاب مشارکت داشته باشد. با استفاده از بازی های گروهی ، هدفون برای شنیدن راحت تر صدا و نور کم برای دیدن دوستان از طریق اتصال ویدیویی ، این جلسات طولانی را لذت بخش تر کنید. اگر با استفاده از بلندگو و میکروفن باز با دوستان راه دور صحبت می کنید ، از شیوه های مناسب استفاده کنید تا اکو و بازخورد را به حداقل برسانید.

 

 

مدل دکوراسیون

برخی از گیم روم ها برای کل خانواده آماده میشوند و برخی از آنها شخصی هستند.  در هر دو مورد میتوانید با توجه به کاربردهای گیم روم دکوراسیون آن را تعیین کنید. اگر گیم روم شما شخص است میتوانید آن را به گوشه ای دنج برای خلوت خودتان تبدیل کنید.

 

زمانی برای توقف بازی

اینکه زمان ماندن در گیم روم را مورد توجه قرار دهید بسیار مسئله ی مهمی است. داشتن یک تایمر برای گیم روم وسیله ای بسیار کاربردی است. و به شما کمک میکند تا هر چنذ ساعت یکبار با زنگ تایمر به خود استراحت بدهید. ایت موضوع برای سلامتی هم مفید است.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *