بهترین رنگ ها برای مبلمان فضای باز

چکیده کوتاه مطلب

مبلمان فضای باز شما بسیار بیشتر از یک مکان برای استراحت پس از یک روز طولانی است. مبلمان فضای باز مثل بقیه وسایل در خانه، اسباب دکوراسیون است که به تناسب حیاط ، ایوان ، بالکن ، تکه چمن یا هر فضای بیرونی که دارید کمک می کند. هیچ رویکردی مناسب برای رنگ مبلمان فضای […]

مبلمان فضای باز شما بسیار بیشتر از یک مکان برای استراحت پس از یک روز طولانی است. مبلمان فضای باز مثل بقیه وسایل در خانه، اسباب دکوراسیون است که به تناسب حیاط ، ایوان ، بالکن ، تکه چمن یا هر فضای بیرونی که دارید کمک می کند.

هیچ رویکردی مناسب برای رنگ مبلمان فضای باز وجود ندارد. اما اگر به دنبال الهام گرفتن هستید ، این رنگها را میتوانید در نظر بگیرید.

 

سیاه

رنگ مشکی از جمله رنگهای شیکی است که با همه چیز هماهنگ میشود. میتوانید روی آن از کوسن های براق و رنگی استفاده کنید که فضا را چشمگیر تر میکند. صرفنظر از سایقه شخصی، همه این رنگ را خواهند پسندید.

برنز

رنگ برنز و طیف های قهوه ای نیز از جمله رنگ های شیک هستند که فضا را جذاب میکنند. این رنگ به زیبایی با سبزه باغ ، سنگ کاری ها و چوب هماهنگ می شود. ترکیب این رنگ با کوسن های بژ و همچنین رنگ های روشن تر و جسورانه عالی به نظر می رسد.

رنگ خنثی

رنگ های خنثی برای ایجاد یک دکوراسیون جذاب در فضای بیرونی خانه خیلی کمک کننده هستند. میتوانید هر رنگ شاد و جذابی ر با آنها ست کنید. اگر مطمئن نیستید چه رنگی را انتخاب کنید ، میتوانید یک رنگ را از داخل خانه خود انتخاب کنید ، سپس آن را به قسمت نشیمن در بیرون ببرید.

رنگ های جسورانه

میتوانید به سلیقه خود از یکی از این رنگ های تند استفاده کنید و فضای بیرونی خانه خود را جسورانه تر کنید: سبز نئونی ، فیروزه ای ، بنفش جیغ یا فسفری و یا هر رنگ مورد علاقه شما.

 

7 ترکیب رنگ تابستانی جالب برای فضای بیرونی شما

افزودن دو یا سه رنگ جدید به مبلمان و دکوراسیون فضای بیرون می تواند ظاهر حیاط شما را کاملاً تغییر دهد. بخصوص رنگهای گرم و تابستانی فضای نشیمن حیاط را گرم و دلنشین میکند و برای هر بیننده ای جذاب است.

  1. لیمویی و سیاه  : رنگ زرد طلایی متعادل با رنگ مشکی می تواند هر فضای بیرونی را که نیاز به روشنایی دارد یا خواهان توجه است را جذاب کند.

بادمجان و نارنجی.

رنگ های بنفش و نارنجی جلوه ای شاداب و مجلل در اتاق بیرون شما ایجاد می کنند.

 

سبز و آبی آرامش بخش.

پیوند سبز و آبی بسیار زیبا خواهد بود. رنگهای روشن و خنک آنها یادآور دریا ، آسمان و سبزه زار هستند.

رنگین کمانی.

با ترکیب آبی تیره ، زرد آفتابی ، قرمز شاد ، نارنجی و موارد دیگر ، یک رنگ چشمگیر به دست آورید.

 

مخلوط.

رنگهای قرمز ، سبز ، نارنجی و زرد را با هم ترکیب کنید. یک چتر رنگی می تواند راهی عالی برای ایجاد رنگهای تند در مقیاس بزرگ باشد.

 

آتش و یخ.

قرمزهای گرم را با آبی ملایم مخلوط کنید تا احساس جذابی داشته باشید.

 

آبی و نارنجی چرک.

با استفاده از این ترکیب حس شادابی عجیب و غریبی را ایجاد کنید.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *