بهترین مبلمان برای فضای باز کنار استخر

چکیده کوتاه مطلب

استخر در حیاط خلوت شما مکانی عالی برای معاشرت با عزیزانتان است. آب درخشان آبی نه تنها خوشایند به نظر می رسد بلکه آرامش بخش است . داشتن آب تمیز استخر باید در اولویت اول باشد. با این حال ، افزودن قطعات مبلمان برای جذاب تر شدن فضای استخر هم گزینه خوبی است. قبل از […]

استخر در حیاط خلوت شما مکانی عالی برای معاشرت با عزیزانتان است. آب درخشان آبی نه تنها خوشایند به نظر می رسد بلکه آرامش بخش است . داشتن آب تمیز استخر باید در اولویت اول باشد. با این حال ، افزودن قطعات مبلمان برای جذاب تر شدن فضای استخر هم گزینه خوبی است.

قبل از اضافه کردن مبلمان کنار استخر ، مهم است که وسایلی را انتخاب کنید که با کل حیاط هماهنگ باشد. مهمتر از همه ، قطعات باید راحت باشند بدون اینکه دسترسی به استخر را دشوار کنند.

برخی از مدل های مبلمان مناسب رای کنار استخر در ادامه آمده است:

 

1. صندلی راحتی تاشو

 

در روزهای آفتابی اقامت در خارج از خانه واقعاً وسوسه انگیز است. نیازی نیست جایی بروید زیرا می توانید کنار استخر بنشینید و کتاب بخوانید.

منطقه استخر شنا به اتاق نشیمن دوم بسیاری از دارندگان استخر تبدیل شده است. به همین دلیل است که صندلی های تاشو انتخاب بسیار خوبی برای این منطقه هستند. این صندلی ها بسیار راحت هستند و میتوان پشتی آنها را در زاویه مناسب تنظیم کرد.

 • به یاد داشته باشید که این نوع صندلی ها نزدیک زمین قرار می گیرند ، این نکته ای است که اگر کسی دارای مشکلات حرکتی است باید به آن توجه کرد.
 • به دسته بازوی صندلی هم توجه کنید. اگر بازوهای روکش دار را انتخاب می کنید ، احساس راحتی بیشتری خواهید کرد که بازوهای خود را روی آنها قرار دهید.
 • اگر فضای کوچکی دارید صندلی های بدون بازو گزینه مناسبی است زیرا باعث ایجاد محدودیت در شما نمی شود.

 چترهای بزرگ

 

چترها انتخاب خوبی برای همراهی با دیگر مبلمان مربوط به فضای باز هستند زیرا میتوانند منطقه سایع را برای شما فراهم کنند.

نکات زیر برای انتخاب چتر است:

 • اندازه مناسب را برای فضای موجود انتخاب کنید. شما نمی خواهید که چتر برای منطقه استخر خیلی کوچک یا بیش از حد بزرگ باشد. اندازه ایده آل این است که برای هر طرف از عرض میز دو پا اضافه کنید. به عنوان مثال ، اگر میز شما چهار فوت است ، چتر باید حدود هشت فوت قطر داشته باشد.
 • بهترین متریال را انتخاب کنید. بیشتر چترها از اکریلیک و الفین ساخته شده اند. اولی بسیار محکم تر است و می تواند در برابر خراب شدن مقاومت کند ، اما ممکن است بسیار گران باشد.
 • رنگ نیز جنبه ای است که باید مورد توجه قرار گیرد. میتوانید رنگ چتر را با بقیه مبلمان کنار استخر هماهنگ کنید. رنگهای روشن نیز بهتر هستند.

به غیر از موارد گفته شده میتوانید با قابلیت تنظیم اندازه ارتفاع چتر نیز توجه کنید.

میزها

 

استخرها به نوعی میز حیاط نیاز دارند که بتوانید برای صرف غذا در کنار خانواده و دوستان خود دور آن وقت بگذارید. روی مبلمان خوب سرمایه گذاری کنید تا دوام زیادی داشته باشد. در حالی که می توانید نوع میز حیاط مورد نظر خود را انتخاب کنید ، اما مطابقت آن با دکوراسیون بیرونی همیشه سودمند است.

مواردی که باید مور توجه قرار دهید:

 • میزهای چوبی استحکام و ظاهری درجه یک را ارائه می دهند. با این حال ، در صورت بارندگی باید از آن محافظت شود.

 

 • میزهای فلزی نیز دوام خوبی دارند. آنها برای مکان های بادی عالی هستند. نباید فراموش کنید که اگرچه محکم است ، اما احتمالا زنگ بزند. با این حال ، با استفاده از پوشش های معمولی ضد آب و هوا می توانید از زنگ زدگی جلوگیری کنید.
 • اگر قصد طراحی کلبه ای برای منطقه استخر خود دارید ، میزهای حصیری بسیار عالی و ایده آل هستند. اما این ماده می تواند پس از مدتی کپک بزند.

 ننو

 

صندلی راحتی تنها جایی نیست که می توانید در کنار استخر برای آفتاب گرفتن استفاده کنید. برای این منظور می توانید از ننو هم استفاده کنید. ننو یک محصول عالی برای جذاب تر جلوه دادن استخر است. ننو ها جای خوبی برای افتاب گرفتن هستند بدون اینکه رطوبت را اطراف خود حس کنید.

ننوهای طنابی گزینه های بسیار خوبی هستند. علاوه بر زیبایی بسیار کاربردی خواهند بود.

دلیل خوبی برای انتخاب طنابی بودن ننو، تنفس پذیری آن است که باعث می شود نسیم خنکی در طول یک روز گرم تابستانی ایجاد شود. علاوه بر این ، طناب ها ، از جنس پلی استر ، بادوام هستند و می توانند در برابر تغییرات آب و هوا مقاومت کنند.

ads
 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *