ویژگی هایی که یک گیم روم باید داشته باشد

چکیده کوتاه مطلب

چه بخواهید یک گیم روم جدید بسازید و چه گیم روم قدیمی را بازسازی کنید، برای جذب مشتریا باید ویژگی هایی را مد نظر قرار دهید. 1. طراحی سقف طراحی سقف در اتاقی که تمام دیوارهایش با سیستم های کامپیوتری و دستگاهها پر شده است، از اهمیت بالایی برخوردار است و بزرگترین فرصت را به […]

چه بخواهید یک گیم روم جدید بسازید و چه گیم روم قدیمی را بازسازی کنید، برای جذب مشتریا باید ویژگی هایی را مد نظر قرار دهید.

1. طراحی سقف

طراحی سقف در اتاقی که تمام دیوارهایش با سیستم های کامپیوتری و دستگاهها پر شده است، از اهمیت بالایی برخوردار است و بزرگترین فرصت را به شما میدهد تا خود را از سایر رقبا جدا کنید. شما میتوانید بهترین ایده های طراحی و دکوراسیون خود را روی سقف به عنوان دیوار پنجم اتاق اجرا کنید. یک ویژگی سقفی خوب می تواند ظاهر و احساس فضای شما را کاملاً تغییر دهد. میتوانید سبک های خاصی از چراغ و نورپردازی را در سقف ایجاد کنید.

یک فضای سقفی خوب طراحی شده می تواند فضای اتاق شما را مشخص کند و قطعاً باید مورد توجه قرار گیرد.

 

2. دیوارپوش

به جای رنگ آمیزی دیوارهای گیم روم یا گیم کلاب، میتوانید از دیوراپوش های خاص استفاده کنید. همچنین تابلوهای حرفه ای و پوسترهای جذاب می توانند فضای شما را ارتقا دهند و اتاق بازی شما را به فضایی مدرن و حرفه ای مناسب برای مجموعه ای از نیازهای مختلف تبدیل کنند. با خلاقیت میتوانید دیوارهای را به صحنه های به یاد ماندنی تبدیل کنید.

3. صفحه های تزئینی

حریم خصوصیِ افرادی که برای بازی وارد گیم روم یا گیم کلاب میشوند، عامل مهمی است که باید در مرحله طراحی توسط طراح مورد توجه قرار گیرد. به یاد داشته باشید که هر مشتری متفاوت است ، برخی دوست دارند از امکانات شما در خلوت خود استفاده کنند و برخی دیگر دوست دارند از آنها در محیطی اجتماعی تر استفاده کنند. حفظ تعادل خوب بین بازی های خصوصی و نیمه خصوصی یک عنصر کلیدی در یک اتاق بازی موفق است.

 

با نصب صفحه های تزئینی می توانید به این تعادل برسید.

 

صفحه های تزئینی تضمین می کند که بازیکنان به صورت خصوصی بازی کنند.

 

 

4.برندسازی

برند سازی گیم روم یا گیم کلابِ شما جنبه مهمی برای هر گیم روم موفق است. شما باید جهت طراحی خود را با دقت در نظر بگیرید زیرا می خواهید یک برند ماندگار و به یاد ماندنی بسازید که فوراً قابل تشخیص باشد.

 

واقعاً داشتن یک گیم روم با نام و برند قوی بسیار سودمند است و بعدا میتوانید گیم روم خود را به صورت زنجیره ای گسترش دهید.

 

 

5. ایستگاه تنقلات رایگان

! شما می توانید با افزودن یک ایستگاه تنقلات رایگان یا یک بار ، تجربه کلی گیم روم خود را افزایش دهید. این کار تجربه خوبی به افراد میدهد و مطمئنا دفعات بعدی هم شما را انتخاب میکنند.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *