چگونه بالکن خود را با گیاهان زیبا کنیم؟

چکیده کوتاه مطلب

بالکن جایی است که مرز خانه شما را گسترش می دهد و به شما اجازه می دهد آسمان بی حد و حصر را مشاهده کنید و  راحتی و آرامش را به شما ارائه می دهد. مکانی است که میتوانید اوقات فراغت خود را در آن بگذرانید و ایده های خلاقانه را در آن اجرا کنید. […]

بالکن جایی است که مرز خانه شما را گسترش می دهد و به شما اجازه می دهد آسمان بی حد و حصر را مشاهده کنید و  راحتی و آرامش را به شما ارائه می دهد. مکانی است که میتوانید اوقات فراغت خود را در آن بگذرانید و ایده های خلاقانه را در آن اجرا کنید. بنابراین ، جذابیت و انرژی مثبت در آن باید اولویت شما باشد. گیاهان بهترین وسایل برای تزئین بالکن شما هستند و آن را شبیه یک نقاشی واقعی میکنند. حتی اگر فضای کافی در بالکن خود ندارید ، راه های خاصی وجود دارد که می توانید از آن طریق یک باغ کوچک ایجاد کنید و زیبایی آن را افزایش دهید.

علاوه بر این ، ما در مورد روشهای مختلف استفاده از گیاهان برای افزایش جذابیت پاتوق کوچک شما بحث خواهیم کرد.

می توانید گلدان ها را  روی دیوار آویزان کنید.

اینطور فضای بیشتری خواهید داشت تا بتوانید میز و صندلی ها را بچینید و از چای و قهوه عصرانه و هوای تازه لذت ببرید.

از کف بالکن برای نگهداری گلدان های تزئینی و رنگارنگ استفاده کنید. سعی کنید از گلدان هایی با اشکال هندسی و رنگهای پاستلی استفاده کنید. این گلدان ها به دلیل لبه های تیز و شفافشان قابل توجه می شوند. همچنین می توانید از سبدهای آویزان استفاده کنید چون خیره کننده  به نظر میرسد و فضای کمتری  را هم اشغال میکند.

گیاهان رونده گزینه های مناسبی برای تغییر دیوارهای ساده بالکن هستند و دیوارها را شبیه به یک نقاشی رنگی میکنند. شما باید یک سازه نگهدارنده برای گل های رونده فراهم کنید؛ مثلا نرده یا میله های فولادی. بوگنویلا ، پتوس و یاسمن، گلهای رونده­ای هستند که نیاز به مراقبت کمتری دارند و سریع رشد میکنند و ظاهری بسیار زیبا دارند.

چیدن گلدانها در گوشه ای از بالکن در قفسه بهترین گزینه برای ایجاد فضای زیاد و رشد هرچه بیشتر گیاهان است. گیاهانی که به صورت افقی در گلدان های رنگی در روی قفسه قرار بگیرند ظاهر دیوار و بالکن را بسیار جذاب میکنند.

به دنبال گلدان های دیواری باشید.

گلدان های دیواری در اشکال و اندازه های مختلف تولید می شوند. می توان آنها را به راحتی با کمک قلاب های فلزی به دیوارهای بالکن خود وصل کرد. شما می توانید برخی از گیاهان گلدار رنگی را در آنها پرورش دهید تا ظاهر جذاب تری به آنها ببخشید.

استفاده از قفسه های پله مانند برای قرار دهی گلدان ها خیلی مناسب است بخصوص در بالکن های آپارتمانی که فضای بسیار کوچکی دارند. این قفسه ها بسیار زیبا و جذاب  و جای خوبی برای گیاهان آپارتمانی شما و راهی عالی برای نمایش آنها خواهد بود. می توانید گیاهان را در گوشه ها قرار دهید و فضای وسط را خالی بگذارید. عصرها اینجا بنشینید و در حالی که از فضای خنک لذت می برید ، کتاب مورد علاقه خود را بخوانید.

آیا حاضرید کمی خلاق باشید تا جلوه ای فوق العاده به بالکن خود ببخشید؟

اگر بله ، پس یک تخته صاف را بشکنید ، آن را جدا کنید و با کمک میخ های آهنی به دیوارها وصل کنید. سپس گلدان های گیاه را به صورت عمودی روی آنها ثابت کنید. به همین سادگی. بدون در نظر گرفتن فضای کف ، آنها جلوه بالکن کوچک شما را زیبا می کنند.

برای تبدیل ایوان خود به یک بهشت کوچک ، فقط به مقداری خلاقیت نیاز دارید! این ایده های باغبانی مطمئناً به شما کمک می کند. کافی است ساعت ها در میان طبیعت اینجا بنشینید ، رمان مورد علاقه خود را بخوانید و چای داغ زنجبیل را در اینجا میل کنید. و حس مثبت و طراوت را جذب کنید.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *