7 نکته و ترفند برای دکوراسیون اتاق خواب کودک

چکیده کوتاه مطلب

با استفاده از این نکات ، یک اتاق سرگرم کننده و کاربردی برای کودک خود فراهم کنید!   دکوراسیون اتاق کودک همیشه یک چالش منحصر به فرد است ، خواه با یک طرفدار پرشور فوتبال هفت ساله و خواه با یک شاهزاده خانم نوجوان وسواس سروکار داشته باشید. ترفند این است که بدون نادیده گرفتن […]

با استفاده از این نکات ، یک اتاق سرگرم کننده و کاربردی برای کودک خود فراهم کنید!

 

دکوراسیون اتاق کودک همیشه یک چالش منحصر به فرد است ، خواه با یک طرفدار پرشور فوتبال هفت ساله و خواه با یک شاهزاده خانم نوجوان وسواس سروکار داشته باشید. ترفند این است که بدون نادیده گرفتن جنبه های عملی ضروری ، انرژی تازه را به دکوراسیون اتاق وارد کنید. نکتی که در ادامه آمده است به شما کمک میکند تا یک اتاق زیبا و کاربردی ایجاد کنید که فرزند شما دوست داشته باشد در آن وقت بگذراند.

این کار را از طریق کاغذ دیواری ، برچسب یا یک رنگ ساده انجام دهید ، افزودن گرافیک می تواند اتاق کودک شما را جذاب کند. عکس ها وط رح های گرافیکی برای روی دیوار هم انتخاب های خوبی هستند چون میتوانید با توجه به سلیقه و میزان بودجه آنها را انتخاب کنید. یک موضوع شاد انتخاب کنید و تعدادی از نقوش ، حیوانات یا شخصیت های کارتونی مورد علاقه فرزند خود را در آن جای دهید. گفته می شود ، بچه ها سریع رشد می کنند و سلیقه آنها نیز تغییر میکند. بنابراین چیزی را انتخاب کنید که هزینه زیادی نداشته باشد و قابل تغییر پس از یک یا دو سال باشد.

قرار دادن کمدها و قفسه های زیاد در اتاق کودک همیشه فواید خوبی دارد. خلاق باشید و قطعات ذخیره سازی را به دکوراسیون تزریق کنید. انتخابهای جذاب و کاربردی مانند کمدی که با تم اتاق  هماهنگ شده است یا یک سبد ذخیره سازی شیک و متحرک بسیار عالی هستند. سبد و صندوق های رنگارنگ گزینه دیگری برای قرار دادن اسباب بازی ها و لباس های کثیف است. از تخت هایی استفاده کنید که در زیر آن قفسه و کشو است.. این کار باعث می شود همه آشفتگی ها دور از چشم باشند.

فرش ها راهی عالی برای ایجاد رنگ و گرمای بیشتر به اتاق کودک شما هستند. قرار دادن یک فرش کنار تخت به کودک شما فضایی می دهد که بتواند دراز کشیده و با اسباب بازی ها ، بازی های رومیزی ، یا پازل بازی کند. اگر فرزند شما کوچک است ، می توانید از نوار دو طرفه برای نگه داشتن فرش خود در محل استفاده کنید. فرش را با سایر عناصر اتاق هماهنگ کنید-حتی می توانید فرشی را با طرح های شخصیت های کارتونی انتخاب کنید. حتما فرشی را انتخاب کنید که از موادی تولید شده باشد که به راحتی شسته و تمیز میشوند.

قفسه های باز یک راه حل ذخیره سازی هوشمند برای اتاق کودک شما است. این قفسه ها را میتوان در ارتفاع بالا نصب کرد تا بتوان چیزها را دور از دسترس کودکان خردسال نگه داشت.

برای کمک به منظم ماندن فرزند خود ، مناطق کار و بازی را در اتاق او مشخص کنید. یک منطقه با سطح کار مشخص و میز – برای تکالیف خانه یا پروژه های هنری خلاقانه تنظیم کنید. میز مطالعه را در نزدیکی پنجره قرار دهید تا از نور طبیعی و هوای تازه استفاده کنید – این امر به لذت بردن از زمان مطالعه کمک می کند. اطمینان حاصل کنید که فضای کافی برای کتاب و لوازم التحریر دارید تا همه چیز مرتب به نظر برسند. برای این که به فرزندتان کمک کنید تمرکز بهتری داشته باشد ، در این قسمت از یک تم خنثی استفاده کنید.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *