9 روش جالب برای درهای پنتری

چکیده کوتاه مطلب

با این ایده های هوشمندانه میتوانید در ساده پنتری یا انباری خود را به یک ویژگی برجسته در آشپزخانه تبدیل کنید. چرا وقتی می‌توانید ورودی‌ای ایجاد کنید که شگفت‌انگیز باشد، به درهای خسته‌کننده و ساده برای پنتری خود بسنده کنید؟ با استفاده از یکی از این 10 ایده جالب، درب پنتری را به یک عنصر […]

با این ایده های هوشمندانه میتوانید در ساده پنتری یا انباری خود را به یک ویژگی برجسته در آشپزخانه تبدیل کنید.

چرا وقتی می‌توانید ورودی‌ای ایجاد کنید که شگفت‌انگیز باشد، به درهای خسته‌کننده و ساده برای پنتری خود بسنده کنید؟ با استفاده از یکی از این 10 ایده جالب، درب پنتری را به یک عنصر طراحی خاطره انگیز در آشپزخانه خود تبدیل کنید.

 

  1.   با رنگ کردن آن ، به آشپزخانه خود یک رنگ غیرمنتظره اضافه کنید. نگاه کردن به یک درب پررنگ آبی یا زرد آفتابی آشپزخانه را جذاب کرده و هر بار که شام درست می‌کنید لبخندی به شما می‌زند.

2. با افزودن چوب بازیافتی به در میتوانید آن را به ی بخش زیبا تبدیل کنید. چوبیکردنِ در پنتری جزئیات بیشتری را به فضا اضافه میکند که نوستالژیک است و فضا را جذاب میکند.

  1. درب شیشه ای به آشپزخانه شخصیت می بخشد. برای پنهان نگه داشتن محتویات انبار، مربع های شیشه ای را با کاغذ شفاف یا رنگ مات بپوشانید. این کار کمک میکند تا نور در اطراف اتاق منعکس شود و در عین حال پوششی برای آشفتگی پنتری ایجاد کند.
  1. با پوشاندن آن با تخته گچی و رنگ مشکی مغناطیسی، درب پنتری خود را به یک ویژگی خاص در آشپزخانه تبدیل کنید اینگونه درب پنتری شما به یک تخته سیاه تبدیل میشود. از این فضا به‌عنوان مرکز پیام‌رسانی خانوادگی یا پیگیری دستور العمل‌ها و فهرست‌های مواد غذایی هفته استفاده کنید. یک تاقچه برای نگهداری گچ اضافه کنید یا یک تکه گچ را با روبان بپیچید و آن را آویزان کنید.

5. در را به یک صفحه نمایش قدیمی تبدیل کنید عنصری از ظرافت را به آشپزخانه اضافه کنید. آن را طوری رنگ کنید که با تزئینات شما مطابقت داشته باشد یا بهتر است با پوشاندن رنگ برجسته غیرمنتظره آن را جذاب کنید. اگر صفحه نمایش بیش از حد آشکار است، آن را بردارید و پشت در را با یک پانل یا روکش یا کاغذ دیواری بپوشانید.

6. با اضافه کردن در کشویی، پنتری را به یک حس روستیک نزدیک کنید. این نوع نصب در جالب به نظر می رسد و باعث صرفه جویی در فضا می شود و یک انتخاب هوشمندانه است.

  1. راه حل خوب دیگر برای فضاهای کوچک، درب جیبی یا همان درب های کشویی دو طرفه است. اگرچه نصب در برای یک فضا در حین ساخت آسان تر است، اما درب های جیبی می توانند به طور بالقوه به هر آشپزخانه ای اضافه شوند. آنها به داخل اتاق باز نمی شوند و یک ویژگی هستند که مطمئناً توجه را به خود جلب می کنند.

8. اگر پنتری شما از قبل در دارد اما از آن راضی نیستید، آن را با قالب های جدید تقویت کنید. چندین قالب با ضخامت‌های مختلف در قسمت‌های بالا و ستون‌ها نصب کنید تا ظاهر در تغییر کند. سپس میتوانید روی آنها را با رنگ قبلی یا رنگ جدید رنگ آمیزی کنید.

9. میتوانید با افزودن ردیف های قلاب یا قفسه قسمت داخلی درب پنتری را تغییر دهید. این قسمت فضای خوبی برای آویزان کردن فتجان هاست. حتی میتوانید وسایل دیگری را آنجا قرار دهید و آن را به فضایی برای دکوراسیون تبدیل کنید.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *