4 مکانی که اغلب دکوراسیون آنها را فراموش می کنیم

دسته بندی :طراحی و دکوراسیون داخلی 24 مرداد 1400 196

4 مکانی که اغلب دکوراسیون آنها را فراموش می کنیم

اگر فکر می کنید کار دکوراسیونِ خانۀ شما به پایان رسیده است، دوباره فکر کنید! آیا برخی از نقاط را فراموش کرده­اید؟

وقتی قصد داریم خانه خود را تزئین کنیم، تمرکزمان همیشه روی اتاق نشیمن و اتاق خواب است. در بیشتر موارد  این نکته را در نظر نمی گیریم که مناطق دیگری در خانه وجود دارد که به میزان مساوی به بازسازی نیاز دارند. ما اغلب دکوراسیون خانه را بر این اساس قرار می­دهیم که افراد دیگر در هنگام ورود به خانه ما به کجا نگاه می­کنند و به چه فضاهایی توجه می­کنند. چیزی که اکثر ما به آن توجه نمی کنیم ظاهر کلی خانه ماست. این فضاها ، هرچقدر هم کوچک باشند ، می توانند شما را از دستیابی به رضایت کامل دور نگه دارند. طراحان داخلی می­دانند که دکوراسیونِ هر منطقه با توجه به کارکرد آن بسیار مهم است.

آیا شما مکان­هایی که در ادامه نام میبرم را بدون دکوراسیون رها کرده­اید؟

آشپزخانه

آشپزخانه خود را همانطور که هست رها نکنید. گر آشپزخانه چشمگیر و جذاب به نظر برسد ، آشپزی در آن بسیار لذت بخش می­شود. می­توانید از تغییر تجهیزات معمولی به رنگ سفید شروع کنید. رنگ مشکی نیز گزینه خوبی است زیرا نشان دهندۀ سلیقۀ حرفه ا­یست. همچنین می توانید به دنبال طراوت ِرنگارنگ باشید. ظروف و وسایل را مرتب کنید. سعی کنید مدل های مختلف را آزمایش کنید و حضور خود را در آشپزخانه­تان، به یک تجربه چشم نواز تبدیل کنید. برخی طراحان داخلی از پنجره های بزرگ یا درهای شیشه­ای کشویی در آشپزخانه استفاده می­کنند. دکوراسیونِ جذابِ آشپزخانه به شما کمک می­کند تا به دلیل وجود فضای جذاب، طعم غذاها را بهتردرک کنید.

دستشویی

یک دستشویی خوش بو و تمیز نشان دهنده بهداشت افراد خانه است. اما آیا فقط داشتن یک دستشویی تمیز و بدون لک کافی­ست؟روش های زیادی برای بهبود ظاهر دستشویی شما وجود دارد. خلاق باشید و یک گیاه آپارتمانی در آنجا قرار دهید. این کار نه تنها به روح شما انرژی می بخشد، بلکه فضای دستشویی را از رایحۀ خود پر می­کند. همچنین می­توانید چیزهای دیگری را به سلیقه خود اضافه کنید. آن را با رنگ های سفید ، آبی سرد تا قرمز آتشین رنگ آمیزی کنید، و حس خاصی را برانگیزید. رنگها می­توانند بر روحیه افراد تاثیر بگذارند.

ناهارخوری

میز و چند صندلی وسایل اصلی اتاق ناهارخوری هستند. بنابراین، هنگام انتخاب باید محتاط باشید. میز و صندلی­ها باید راحت و در عین حال شیک و دلپذیر به نظر برسند. برای داشتن ظاهری مجلل، یک شمعدانِ چند شاخه روی میز ناهار خوری اضافه کنید. اگر فقط یک نورپردازی ساده می خواهید، شمعدان بخرید و آنها را در لبه­های اتاق قرار دهید. می­توانید یک شام دلپذیر با شمع روشن را امتحان کنید. در چنین محیطی از جویدن غذای خود لذت خواهید برد.

 

راهرو

آخرین جایی که معمولا در دکوراسیون به آن فکر می­کنیم، راهرو است؛ قسمتی از خانه که از آن عبور می­کنیم. مزیت اصلی در دکوراسیون این نقطه این است که می­توانید جسور باشید و به هر شکلی که می­خواهید آن را رنگ کنید. فضای راهرو را  سرزنده کنید. یک اثر هنری یا تصویری را که می خواهید بقیه آن را ببینند در آنجا قرار دهید. اینگونه، راهرو خلاقانه و شیک شده و توجه همه را به خود جلب می کند. دیوارهای خالی خود را پر کنید و باعث شوید مردم ببینند شما چقدر هنرمند هستید.

همه فضاهای خانه ما جایگاه برجسته ای در دکوراسیون داخلی دارند. پس دقت کنید که این فضاها فراموش نشوند.

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: